مرکز تصویربرداری پرتوطب آزما

مركز تصویربرداری پزشكی پرتوطب آزما در سال 1380 به عنوان اولین مركز MRI استان قم فعالیت خود را آغاز نموده و در مسیر توسعه خود ، به یكی از بهترین و مجهزترین مراكز تشخیصی در منطقه تبدیل شده است. حضور رادیولوژیست های بنام در كنار كارشناسان مجرب و كادر مدیریتی و اداری حرفه ای ، استفاده از مدرنترین تجهیزات در فرآیند تشخیص ؛ برخورداری از یك موقعیت جغرافیایی مناسب و قابل دسترسی و محیط داخلی زیبا وآرام ، این مركز را به یك مجموعه منحصر به فرد تبدیل كرده و موفق به كسب گواهینامه سیستم مدیریت مبتنی بر EN-ISO- 9001-2008 مطابق با روش اجرایی TUV NORD آلمان شده است.

وجود دستگاه MRI زیمنس ، دستگاه CT scan 16 اسلایس توشیبا و دستگاهای رادیولوژی DDR وCR ، دستگاه BMD ( سنجش تراكم استخوان ) هالوژیك با نرم افزار منحصر به فرد TBS برای سنجش پوكی استخوان ، دستگاه OPG یا پانوركس سورودكس، به انضمام دستگاه تك دندان بایت ونیگ و همچنین دستگاه ماموگرافی پیشرفته، معرف قابلیت این مجموعه در ارائه خدمات تشخیصی پیشرفته برای مراجعه كنندگان محترم میباشد .

این مركز دارای سه دستگاه سونوگرافی مدل MEDISON V10 ، MEDISON V20 و GE-E8 بوده و به طور همزمان به ارائه انواع مختلف سونوگرافی از جمله سونوگرافی های روتین ، 2 بعدی و 3 بعدی ، كالر داپلر ، اندوركتال ، ترانس واژینال ، برست و اینترویشن میپردازد.

 

 

 

 

 

قم، بلوار امام موسی صدر (خاکفرج)، مقابل پل شهید رجایی

 

 

 

 

0253119

ساعات کاری مرکز:‌ شنبه تا پنجشنبه - ساعت 7:30 تا 20:30 شب به جز روزهای تعطیل و جمعه ها