معرفی فرجاد

گروه تشخیصی – درمانی فرجاد با تكیه بر اصل هم افزاییِ كارِ گروهی، یكپارچه سازی سیاست ها و برنامه های مدون، در راستای ارتقای سطح سلامت و با مشاركت گروهی از مراكز آزمایشگاهی، تصویربرداری و درمانی از زمستان سال ۹۲ فعالیت خود را با شعار "فرجاد، طرحی نو برای ارتقای سلامت" آغاز نموده است.

مشاوره، غربالگری، تشخیص به موقع و درمان مناسب بیماران (بویژه بیماران سرطانی)، ارکان اساسی و هدف مشترك تمامی مراكز تحت مدیریت فرجاد می باشد. استفاده از الگوهای یكسان در مجموعه فرجاد، سبب یكپارچه سازی فرایند های عملكردی و موجب ارتقای سطح كیفی خدمات شده است. 
فرجاد، تمثیل و نمودی از اهداف برنامه ریزی شده در جهت ایجاد و خلق یک نگرش و روندی جدید در تشخیص و درمان می باشد؛
هویت وجودی فرجاد نیز بر همین مبنا تعریف شده و رعایت این اصول، الگوی فكری و اجرایی فرجاد را جهت بخشیده است.

علاوه بر دایر کردن مراکز مختلف تشخیصی درمانی، فرجاد با هدف افزایش سطح سلامت جامعه، اقدام به تهیه فصلنامه تخصصی پزشکی "پرتو دانش" و برگزاری کنفرانسهای متععد تخصصی کرده است...

شالوده ي كنفرانس هاي علمي، با هدف ارتباط بيشتر پزشكان كيلينيك و پاراكلينيك، بررسي مشكلات و ارائه بهترين راه حل ها در جهت تشخيص و درمان شكل گرفت.

تقويم كنفرانس هاي علمي فرجاد از سال ۹۲ ایجاد و تلاش میشود تا تمامي برنامه هاي علمي به صورت ماهانه دنبال گردد.

كارگاه هاي آموزشي فرجاد نيز در همین راستاي و به منظور آموزش عمومي مردم با محوريت هاي موضوعي متنوع برگزار میگردد.

اين گروه همچنين افتخار دارد كه با همكاري دانشگاه علوم پزشكي قم جلسات تخصصي با امتياز بازآموزي براي متخصصين استان فراهم آورده است.

امید که با تكیه بر اصل همیاری و دست در دست هر آنكه در مسیر سلامت گام برمی دارد نقشی موثر در مرتفع نمودن مشكلات بیماران و بهبود زندگی آنان برداشته باشیم.

 

برای مشاهده ی کلیپ معرفی خدمات هلدینگ فرجاد، لطفا اینجا را کلیک کنید.